Обвинувальний акт щодо «тітушки»

Прес-центр Генпрокуратури повідомляє, що ГПУ направило до суду черговий акт щодо «тітушки», якого звинувачують у пособництві у викраденні та катуванні майданівця під час Революції Гідності.

Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України завершено розслідування кримінального провадження за підозрою одного з так званих «тітушок» у пособництві незаконному позбавленню волі потерпілого, якого 21.01.2014 поблизу станції метро «Петрівка» викрали та незаконно утримували, застосовуючи насильство та спричиняючи моральні страждання.

Одночасно доведена незаконна діяльність обвинуваченого у сфері незаконного обігу особливо небезпечних наркотичних речовин пов’язана з їх збутом.

Сьогодні обвинувальний акт у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України направлено до Деснянського районного суду м. Києва.

ГПУ нагадує, що за результатами розслідування кримінальних проваджень за фактами нападів так званих «тітушок» на учасників акцій протесту та окремих громадян, викрадення активістів та катувань, у тому числі вчинених представниками угруповання «Оплот» під керівництвом Жиліна Є.В., повідомлено про підозру 9 цивільним особам, так званим «тітушкам», з яких 5 перебувають у розшуку, 3 засуджено до позбавлення та обмеження волі.