НКРЕКП скасувала введення абонентської плати за газ

На сьогоднішньому засіданні РКЕКП скасувала рішення щодо впровадження тарифів на транспортування та розподіл природного газу, які вона ввела 1 квітня.

Цьому рішенню передувало блокування трибуни Верховної Ради членами Радикальної партії з вимогою відмінити введення абонентської плати за газ, а також звернення до НКРЕКП Президента Петра Порошенко та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією до Комісії переглянути рішення про введення абонентської плати за постачання газу.

Крім того, сьогодні, офіс НКРЕКП пікетували члени Радикальної та деяких інших партій.

Сьогоднішнє рішення НКРЕКП привітав Володимир Гройсман. На своїй сторінці у Фейсбук він зауважив: «Сьогодні Комісія з енергетики скасувала своє попереднє рішення абонплату за газ. Вітаю цей крок. Тиждень тому я звернувся до НКРЕП, наполягаючи на перегляді запровадження абонплати за газ, оскільки це привело б до збільшення платежів для громадян.

За ці дні ми мали декілька дискусій з Дмитром Вовком і я вдячний, що аргументи Уряду були почуті. Ми продовжимо консультації, щоб будь-які рішення, які приймаються, були прорахованими і справедливими по відношенню до людей».