Нідерланди розкажуть, що сталося з боїнгом

За інформацією МЗС, голландське Управління безпеки збирається надати звіт про те, що сталося з малайзійським боїнгом вже в серпні.

Як розказала заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, розслідування ситуації зі збитим боїнгом наразі вже перебуває на своїй фінальній стадії. Низка країн брала участь у розслідуванні, і всі вони вже мали змогу ознайомитися зі звітом та висловити свою думку з цього приводу.

«До кінця липня Управління безпеки Нідерландів має підготувати остаточний варіант звіту, який потім буде представлений всім для ознайомлення. Україна також надає свої коментарі щодо цього звіту. Фактично робота над цим звітом вже завершується, і 10 серпня Управління безпеки Нідерландів має представити остаточний варіант звіту для ознайомлення всіх країн з тим, що пов’язано з самою катастрофою», — сказала вона.

Ціль нідерландського звіту — чітко назвати всі обставини, що призвели до падіння літака. Пошук винних у трагедії — інша задача, яку, можливо, візьме на себе міжнародний трибунал. Якщо, звісно, Російська Федерація не буде і надалі продовжувати створювати перешкоди для встановлення істини.