Нацполіція відзначила річницю від дня створення

Церемонія святкування річниці Нацполіції відбулася сьогодні у Києві на Софіївській площі. Поліцейських привітали Секретар РНБО Олександр Турчинов, Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, т. в. о. міністра внутрішніх справ Сергій Яровий і глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Олександр Турчинов вручив прапор Національної поліції України главі відомства Хатії Деканоідзе. Учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих правоохоронців хвилиною мовчання.

«Україна буде мати національну поліцію європейського зразка, яка не поступається нічим найкращим правоохоронним органам провідних країн світу», – наголосив Олександр Турчинов.

«Стійкість та принциповість, мужність та велике бажання допомагати людям – ваша візитна картка», – сказав у привітанні тимчасово виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Хатія Деканоідзе підкреслила, що кожна людина, яка служить в поліції, повинна розуміти, що в ній не місце корупції, політиці і негідникам. Глава Нацполіції зазначила, що 46%, тобто майже половина населення країни, повірили в поліцію. Вона закликала решту громадян повірити українським поліцейським, які 24 години на добу захищатимуть український народ, не дивлячись на всі труднощі.

Олександр Турчинов і Сергій Яровий вручили 25 правоохоронцям державні та відомчі відзнаки, зокрема 10 поліцейських отримали спеціальні звання.