НАБУ перевірить звідки гроші для застави за Насірова

НАБУ на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє про те, що ініціювало перевірку законності походження коштів, внесених в якості застави за голову ДФС.

Відповідний запит детективи Національного антикорупційного бюро України направили до Державної служби фінансового моніторингу України.

Як відомо, вчора дружина та тесть Романа Насірова, заарештованого за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою та службовим становищем»), внесли заставу в розмірі 100 млн. грн. на відповідний спеціальний рахунок.

Нагадуємо, 7 березня 2017 року Солом’янський районний суд обрав Роману Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави 100 млн. грн., хоча Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила встановити грошову заставу у розмірі 2 млрд. грн.

На підозрюваного, згідно ухвали суду, покладено наступні обов’язки:

– прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою;

– носити електронний засіб контролю;

– не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду;

– повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

– утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні;

– здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Сьогодні Роман Насіров прибув на допит до НАБУ.