На хабарі затримана чиновниця Мінагрополітики

Прес-центр Служби безпеки України повідомляє, що СБУ затримала на хабарі у 150 тисяч доларів чиновницю Мінагрополітики. Цікаво, цю суму, яка становить більше 3,5 млн грн, вона би вказала у своїй декларації у графі «Виграші та подарунки»?

Співробітники СБУ у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, викрили на хабарництві начальницю одного з відділів Міністерства аграрної політики та продовольства.

Чиновниця вимагала від підприємця 150 тисяч доларів за сприяння в забезпеченні перемоги у тендері на покупку дeржавного сільгосппідриємства. Майновий комплекс дeржактиву, який пeрeбуває в процeсі ліквідаціі за борги, знаходиться поблизу Харкова.

Співробітники спeцслужби спільно з НАБ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою «взяли» чиновницю у столиці на службовій стоянці міністерства під час отримання всієї суми хабара.

Начальницю відділу затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Найближчим часом їй буде оголошено про підозру в скоєнні злочину.

Триває досудове слідство.