МВС попереджатиме порушення під час виборів без огляду на політичну приналежність

На селекторній нараді в МВС України Арсен Аваков зазначив, що робота міліції під час виборів 25 жовтня повинна бути незалежною від політики.

Крім об’єктивності та неупередженості роботи органів внутрішніх справ (ОВС) керівництво МВС звернуло особливу увагу на необхідність взаємодії з громадськими організаціями.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів МВС України, територіальних ОВС та представники громадських організацій.

Для ефективної координації дій під час виборчої кампанії при МВС створено спеціальний оперативний штаб, який функціонуватиме у цілодобовому режимі. Штаб очолив радник міністра внутрішніх справ України Іван Стойко.

Глава МВС Арсен Аваков також дав доручення включити до складу регіональних оперативних штабів представників громадських організацій. Розроблені методичні рекомендації для правоохоронців щодо порядку дій у ситуаціях, які можуть виникнути під час виборчого процесу.

Глава МВС Арсен Аваков наголосив, що оцінюватиме роботу керівників підрозділів внутрішніх справ виключно за ефективністю профілактики правопорушень, а також за рівнем взаємодії із громадськістю та засобами масової інформації.