Мінсоцполітики запровадило автоматичну систему субсидій

Міністр соціальної політики Павло Розенко повідомив, що Міністерство соціальної політики України запровадило нову систему субсидій, яка дозволить українцям оформляти субсидії без контакту з чиновниками та автоматично їх продовжувати.

«Зараз запроваджено спрощений вигляд декларації та заяви. Лише два документи. Постановою уряду чітко заборонено вимагати у людей будь–які додаткові довідки. Людям не треба буде кожні 6 місяців подавати заявки. Все буде робитись в автоматичному режимі. Перерахунок субсидій на наступний період відбуватиметься автоматично», — зазначив міністр.

Розенко заявив, що з травня, для оформлення субсидії, Мінсоцполітики рахуватиме реальні доходи людей, а не нараховані гроші.

«Ми передбачили революційну можливість оформити субсидії для людей, які орендують житло. На сьогоднішній день така можливість формально була, але для цього необхідно було зареєструвати орендаря  в орендованому житлі. Ясна річ, орендодавець не дуже хотів би реєструвати у своєму житлі сторонню особу», — наголосив посадовець.