Мінагрополітики шукає вкрадене в Криму майно

Як повідомляє «Урядовий портал», Мінагрополітики шукатиме майно та грошові кошти, які належать державним компаніям, вкраденим під час захоплення Криму росіянами.

Наказ про створення робочої групи з питань управління підпорядкованими державними підприємствами, які знаходяться на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим підписав Міністр Олексій Павленко.

Головною метою робочої групи є опрацювання інформації щодо пошуку майна та грошових коштів, що належать захопленим державним компаніям. За дорученням Олексія Павленка, стосовно кожного аграрного державного підприємства, а також керівників, які очолювали їх в період анексії, мають бути підготовлені звернення до Генеральної прокуратури України, СБУ, МВС. Йдеться про підприємства зі сфери управління як Міністерства, так і інших центральних органів виконавчої влади (Держлісагентства, Держрибагентства).

«Кожний, хто доторкнувся до наших підприємств та будь-якого іншого майна під час анексії півострова повинен чітко усвідомлювати наслідки порушення міжнародного та українського законодавства. І готуватися до відповідної реакції. Це стосується і фізичних, і юридичних осіб», — заявив Олексій Павленко.