Мін’юст розробляє зміни до закону про НАЗК

Мін’юст розпочав роботу над змінами до законодавства, яке регулює діяльність НАЗК, задля «унормування роботи» агентства та створення можливості для проведення конкурсу на керівні посади цього органу, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

«Міністерство юстиції за дорученням Прем’єр-міністра, яке було дане в ході вчорашнього засідання Уряду, почало розробку законопроекту, який забезпечить унормування роботи Національного агентства з питань запобігання корупції та дасть можливість провести конкурс на керівні посади цього органу», — йдеться у повідомленні.

Пропозиції законодавчих змін будуть представлені найближчим часом та обговорені з громадянським суспільством.

Міністерство юстиції наголошує на тому, що розроблені зміни мають забезпечити повне перезавантаження НАЗК та якнайшвидше проведення конкурсного відбору керівництва агентства.

У заяві наголошується на тому, що, незважаючи на збої та проблеми з роботою реєстру, всі декларанти мають подати свої декларації відповідно до закону.

«Ми не маємо права допустити дискредитації системи електронного декларування та, відповідно, всієї антикорупційної політики держави», — зазначається у повідомленні.