Луценко: в розслідуванні трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі немає політичної націленості

Під час брифінгу у Верховній Раді Юрій Луценко заявив, що розслідування трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі має на меті лише об’єктивну оцінку, ніякої політичної націленості в цьому немає, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

У четвер, 16 березня 2017 року, відповідаючи на запитання журналістів під час брифінгу у ВР, Генпрокурор України Юрій Луценко наголосив, що в прокуратурі немає провадження стосовно Львівського міського голови, а є провадження щодо пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі (ЛКП «Збиранка»), в результаті якої загинуло чотири особи.

Генпрокурор повідомив, що слідство вивчало ряд версій, серед яких ключовими були дві: підпал і самозагоряння через недотримання технологій. Генпрокурор нагадав, що декілька місяців тому він особисто призначив експертизу, яка спеціально була проведена не у Львові, а у Харкові для об’єктивності висновків.

Харківські експерти зробили висновок, що підпалу не було, а було самозагоряння через недотримання технології комунального підприємства з утилізації сміття. «Відтак постає питання відповідальності службових осіб як самого комунального підприємства, і їм уже оголошена підозра, так і їхніх безпосередніх керівників у Львівській міськраді. Хто ці безпосередні керівники — зараз має встановити слідство», – додав він.