Лайвблоґ: Незламна Надія Савченко

fa051bee7d0d6d38dc3e5f045fc3a102

Надія Савченко

 «Я вірю в свій народ. І я вірю, що у нас дійсно чиста, гідна і славетна нація» — Надія Савченко.

Увесь небайдужий світ зараз занепокоєно спостерігає за голодовкою Савченко, яка триває вже 83-й день. Відомо, що у ніч з понеділка на вівторок відбулись телефонні переговори нормандської четвірки, на якій Порошенко, Меркель та Олланд в котрий раз закликали Путіна негайно відпустити Надію Савченко. Також Президент України Петро Порошенко надіслав лист-звернення до Президента РФ Путіна, з вимогою негайно звільнити Савченко.

Рада Європи теж закликала російську сторону переглянути медичну безпеку Савченко в якості абсолютного пріоритету і звільнити її без зволікання.

Всупереч доказам сторони захисту, Надію Савченко звільняти не збираються.

Віра Савченко, сестра Надії, стверджує, що Кремль відверто плює на будь-які цінності.

Проте Надія гідно тримається в тилу ворога, вона не втрачає сили.

На своїй сторінці у Twitter адвокат Надії Савченко Марк Фрейгін зазначив про нові докази непричетності Надії до вбивства російських журналістів. Можливо, цей доказ і стане світлом в кінці тунелю.

Петро Шуклінов називає Росію чудовиськом, та стверджує, що їй ніколи не перетворити Україну на себе.

«Вже вісім місяців пройшло. Ми чекаємо. Ми віримо… Подивись їй в очі і ти, колишня Росія. Ця українська жінка сильніше за тебе. Вона стоїть над твоїм злим, спітнілим, дряхлим, понівеченим створінням. Дивись їй в очі. Дивись. Ти побачиш Україну, яку тобі ніколи не перетворити на себе».

Надію підтримують українці, свідомі росіяни: пишуть листи, записують звернення, малюють малюнки. Так, Надія Савченко — символ нашого протистояння, незламного духу.

А так підтримують Надію Савченко у Верховній Раді:

З поваги до Надії Савченко, коментарі кремлеботів наводити ми не будемо.

#FreeSavchenko…