Лайвблоґ: Хода пам’яті на честь Бориса Нємцова

Хода пам’яті #маршвесна пам’яті Бориса Нємцова завершилася саме на Москворецькому мосту в центрі Москви, де вночі 28 лютого було вбито опозиційного політика. Учасники маршу несли російські прапори з траурними стрічками, деякі прикріпили чорні стрічки до одежі. Покласти квіти можна було лише передавши їх волонтерам.

Через годину після початку маршу столичне ГУ МВС повідомило, що у ході брали участь більше 16,5 тис. осіб. Однак організатори заявили, що загальна кількість учасників досягла 50 тис. «За півгодини до кінця пропуску біло 44 тисячі осіб по лічильникам на рамках, тобто рахували по головам, за цей час 2-3 тисячі ще додалися, тобто біля 50 тисяч», — каже опозиціонер  Сергей Давідіс.

1

2

13

14

Обставини,  в цілому, були спокійні. Однак, як повідомили «РІА Новості»,  правоохоронні органи перед початком маршу затримали депутата Верховної ради Олексія Гончаренко.

Взагалі, у зв’язку з загибеллю Нємцова, представники опозиції відмовились від проведення антикризового маршу в московському районі Мар’їно та узгодили проведення скорботної ходи в центрі Москви.

6

8

7

І завершимо наш огляд останнім постом Бориса Нємцова

4