Лайвблоґ. Голосування по кандидатурі Віктора Шокіна

Учора, 10 лютого, депутати Верховної Ради обрали нового генерального прокурора України — Віктора Шокіна. Президент Петро Порошенко підтримав кандидатуру Шокіна на пост генпрокурора та закликав парламентарів проголосувати за нього. Втім, щодо обрання Шокіна на дану посаду існували деякі суперечності.

Аргументами на користь Шокіна були його багаторічний досвід роботи у цій сфері, особисті якості характеру. Проте Порошенко, мабуть, забуває, що Шокін — частина бюрократичного апарату часів Януковича, і, на думку багатьох, він не зможе зламати систему та докорінно все змінити.

Депутати Радикальної Партії, партії «Самопоміч» та інші відмовились голосувати за Шокіна.

А от «Опозиційний Блок» & Co. всіма руками і ногами «за» нового генпрокурора, ба навіть кнопкодавили, що не може не викликати підозр. Добкін-молодший навіть поводив себе злегка неадекватно, так хотів вже проголосувати:

Неможливо не погодитись зі словами інтернет-користувача Махмета Тальзака — «це все, що нам треба знати про нового генпрокурора України».

 

 

Сам же Віктор Шокін так розказав про свою майбутню плідну роботу, повторюючи у чомусь Ярему:

 

Цитата:

 «Один з пріоритетних напрямків на початку моєї роботи – закінчення і направлення до суду усіх кримінальних справ щодо злочинів під час Революції Гідності, а також притягнення до відповідальності високопосадовців режиму Януковича, повернення всіх коштів,  котрі були вкрадені у держави».

 

Користувачі соціальних мереж ніколи не втрачають наснаги з чогось або когось пожартувати, особливо коли це стосується вищих державних посадовців. Навіть призначення нового генпрокурора вони висміяли та розкритикували, апелюючи до його схожості із Пшонкою.

 

Очікувати від новообраного генпрокурора  можна будь-чого. Проте, зламати систему, в якій працював ти, в якій працюють твої родичі, куми-свати-діти та друзі, дуже важко. А тому запасаємось попкорном, сідаємо зручніше і очікуємо на «Happy end».