Компенсації контрактникам за оренду житла

Згідно повідомлення прес-служби Міноборони України, сьогодні Кабмін схвалив проект Закону України «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Проект передбачає запровадження виплати компенсації за піднайом житла для військовослужбовців військової служби за контрактом у разі відсутності можливості їх розміщення у спеціально пристосованих казармах або сімейних гуртожитках.

«Відповідно до чинної редакції Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», компенсація передбачена лише для військовослужбовців офіцерського складу та курсантів військових вузів, які мають сім’ї», – зазначив Міністр оборони Степан Полторак.

Відповідно до запропонованих змін, станом на сьогодні близько 16 тисяч сімей військовослужбовців-контрактників ЗСУ зможуть отримувати грошову компенсацію за оренду житла.

Міністр оборони наголосив, що частиною реформи армії є професіоналізація, для чого, зокрема, необхідно покращувати умови проходження служби військових контрактників.