Коментар до Закону про боротьбу з відмиванням коштів

Державна служба фінансового моніторингу презентувала науково-практичний коментар до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Як повідомляє прес-служба державної служби фінансового моніторингу, коментар підготовлено за підтримки ОБСЄ в рамках програми технічної допомоги «Допомога Україні у протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму» та Державної служби фінансового моніторингу України.

Коментар підготовлений авторитетними науковцями, юристами та економістами з, які мають досвід роботи з питань фінансового моніторингу та спеціалізуються у регулюванні правовідносин фінансового, адміністративного, інформаційного, цивільного та кримінального характеру. Він розрахований на широке коло спеціалістів суб’єктів фінансового моніторингу, правоохоронних органів, суддів, громадських об’єднань, науковців та інш.

Коментар сприятиме підвищенню кваліфікації фахівців, задіяних у національній системі протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму.