Київрада знайшла в місті 200 незаконних АЗС

За словами Віталія Даниленка, голови Тимчасової контрольної комісії з питань перевірки автозаправних станцій, через діяльність незаконних АЗС міський бюджет недоотримує значні кошти.

«В Києві й на сьогодні існує приблизно 200 нелегальних АЗС. Через нелегальні АГЗС міський бюджет щомісяця недоотримує приблизно 20 млн грн в рік від сплати 5% акцизу на роздрібну торгівлю та 25-27 млн грн від сплати земельного податку», — повідомив Віталій Даниленко на засіданні Київської міської ради.

Не зовсім зрозуміло, чи бюджет недоотримує ці гроші «щомісяця», або «на рік», проте у будь-якому випадку сума значна.

Також, Віталій Даниленко зазначив, що наразі існує 200 об’єктів, котрі потребують негайного демонтажу, а за час роботи ТКК вже демонтовано 19 незаконних АЗС.

Під час свого виступу, депутат звернувся до профільних структурних підрозділів виконавчого органу Київради (КМДА) з проханням максимально прискорити розгляд підготовленого проекту рішення «Про затвердження Порядку розміщення автомобільних газозаправних станцій (пунктів) на території міста Києва та внесення змін до деяких рішень Київради» та винести його на розгляд найближчого пленарного засідання.