Китайські компанії зацікавлені в будівництві сонячних електростанцій

30 березня в Держенергоефективності відбулась зустріч з представниками Консорціуму китайських компаній, яких цікавились інвестиційним кліматом у відновлюваній енергетиці в Україні і можливістю будівництва сонячних електростанцій, йдеться в повідомленні, розміщеному сьогодні на сайті Державного агентства з енергоефективності
та енергозбереження України.

Консорціум китайських компаній представляють найбільші державні і приватні підприємства Китаю: China Railway International Group, China Pacific Construction Group та China Railway Major Bridge Engineering Group, що є лідерами світового ринку у сфері будівництва та розвитку інфраструктури.

Представники китайських компаній завітали в Україну, щоб дізнатися про державну політику та інвестиційний клімат у відновлюваній енергетиці.

Зокрема, китайські компанії цікавляться можливістю будівництва в Україні сонячних електростанцій загальною потужністю 300 МВт. Для цих об’єктів попередньо розглядаються території Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Вінницької областях.

Державну політику стимулювання впровадження «зелених» проектів в Україні презентував китайським компаніям директор Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

За результатами обговорень китайські компанії будуть налагоджувати діалог із центральними та місцевими органами виконавчої влади, представниками профільних асоціацій та бізнесу та планувати реалізацію на території України проектів з будівництва та експлуатації об’єктів відновлюваної енергетики.