Канада запровадила нові санкції проти РФ

Прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер оголосив економічні санкції 37 російським та українським приватним особам, а також 17 російським та українським юридичним особам. За словами Харпера, уряд Канади є непохитним та солідарним з народом України, адже військова агресія режиму Путіна забрала життя понад 5300 осіб.

 «Позиція Канади залишається чіткою: ми визнаємо суверенітет і територіальну цілісність України і ніколи не будемо визнавати незаконну окупацію Росією будь-якої частини країни. Канада знову активізує свою реакцію на ситуацію, оголосивши нові санкції проти російських та українських фізичних і юридичних осіб. Ці заходи ухвалені у відповідь на серію актів ескалації агресії, скоєних російськими бойовиками останніми тижнями. Ми уважно стежимо за виконанням угоди про припинення вогню, укладеної в Мінську 12 лютого і готові ухвалити додаткові заходи щодо Росії та російських бойовиків», — йдеться в заяві прем’єра.

У заяві наводиться список осіб, на яких поширюються санкції. Серед них — заступник міністра оборони РФ Анатолій Антонов, гендиректор корпорації «Ростех» Сергій Чемезов, заступник начальника Генштабу ЗС РФ Андрій Картаполов, депутат Держдуми РФ Валерій Куліков, лідер байкерського клубу «Нічні вовки» Олександр Залдостанов, депутат від КПРФ Валерій Рашкін, а також співак Йосип Кобзон і пропагандист Дмитро Кисельов.