Кампанія «Корупція має бути поміченою»

Сьогодні за підтримки МІП стартувала комунікаційна кампанія Transparency International «Корупція має бути поміченою», згідно повідомлення прес-служби Мінінфорполітики. Чи буде кампанія ефективною? Як тут не згадати героя Бреда Пітта у фільмі «Безславні виродки», який використовував неправовий, але дуже ефективний метод мітки «поганих хлопців».

У прес-центрі ІА «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція, присвячена запуску комунікаційної кампанії Transparency International проти толерантності до корупції: «Корупція має бути поміченою».

«Корупцію здолаємо системними діями, спільними заходами суспільства, держави і бізнесу. Кожен має долучитися, адже це питання надважливе», – наголосив заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко.

У рамках кампанії, за підтримки МІП,  буде розміщено більше 600 відповідних зображень на білбордахі сітілайтах в містах по всій країні, а також ролики на радіостанціях Люкс ФМ, Радіо 24, Kiss FM, Радіо Rocks,Релакс, Мелодія та інших.

Кампанія несе в собі два сенси, «Перший сенс в тому, що не можна, щоб в суспільстві були подвійні цінності: з одного боку ми викриваємо корупціонерів, з іншого боку ми заздримо елітному способу життя, дорогим речам, які можна купити тільки корупційним шляхом. Другий сенс цієї кампанії – в тому, що корупцію потрібно мітити, за неї потрібно карати. Ця кампанія також проти безкарності, яка, на жаль, існує зараз в Україні», – пояснила керівник департаменту комунікації Transparency International Україна Ольга Тимченко.