Юридична допомога

У кожного з нас регулярно виникають ситуації в яких не завадила б юридична допомога. Попри всі зміни, що зараз відбуваються у житті нашої країни, спілкування громадянина з чиновником все ще часто-густо нагадує бойові дії, і найкраща зброя в цьому конфлікті — чітке знання людиною своїх прав та норм законодавства.

Нажаль, недостатня юридична грамотність є вельми розповсюдженою в Україні проблемою. Звісно, за юридичною допомогою можна звернутися до професійного юриста, проте послуги спеціаліста, зазвичай, недешеві. А ще — нема жодної гарантії, що консультант, до якого ви звернетеся, виявиться компетентною та порядною людиною і буде сумлінно займатися вашою справою.

При цьому, в більшості випадків елементарне знання діючого законодавства та алгоритмів взаємодії з державними органами дозволяє громадянину ефективно домогтися дотримання своїх прав. Саме тому наша організація пропонує вам звернутися до нас за безкоштовною юридичною консультацією. У складній ситуації ми підкажемо вам, які з ваших прав, передбачених законодавством, порушуються, і як діяти для того, щоб успішно їх захистити.

Для того, щоб отримати безкоштовну юридичну консультацію, зателефонуте нам прямо зараз по будь-якому з наступних номерів:

+38 (093) 619-77-79
+38 (097) 178-77-79
+38 (044) 279-31-79