Генпрокуратура визнає вертолітний майданчик Януковича незаконним

Як повідомляє  ГПУ, прокуратурою м. Києва подано адміністративний позов щодо визнання незаконним будівництва вертолітного майданчика на Парковій дорозі у м. Києві, яке пов’язують з Януковичем.

Спочатку прокуратура встановила протиправність зведення цього майданчику на основі результатів перевірки, проте суди першої та апеляційної інстанції залишили позов без розгляду, мотивуючі це «пропуском строку на звернення до суду». Вищий адміністративний суд України також погодився із такими висновками попередніх судових інстанцій.

Наразі за ініціативи Генеральної прокуратури України цей спір передано на вирішення до Верховного Суду України, яким розгляд справи призначено в порядку письмового провадження без виклику сторін в судове засідання. Однак, зважаючи на актуальність вказаної справи, її суспільний та міжнародний резонанс, Генеральна прокуратура України вважає, що вказане питання потребує публічного розгляду.

Як повідомляє сайт ГПУ, заступник Генерального прокурора України Віталій Касько звернувся до Верховного Суду України із клопотанням про розгляд цієї справи у відкритому судовому засіданні.