Генпрокуратура повторно внесла подання до ВР на затримання Клюєва

Прес-служба ГПУ повідомляє, що Генпрокуратура повторно звернулася до ВРУ з поданням про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт С. Клюєва.

Генеральною прокуратурою України 03.12.2015 до Верховної Ради України повторно внесені подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту стосовно народного депутата України С. Клюєва.

У вказаних поданнях ініційовано питання про притягнення С. Клюєва до кримінальної відповідальності, затримання та арешт за злочини, пов’язані із незаконною передачею у володіння колишнього Президента України В. Януковича резиденції Межигір’я.

С. Клюєв підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (вчинення правочинів з майном в особливо великих розмірах, одержаних внаслідок суспільно небезпечного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчинення дій, спрямованих на приховування та маскування незаконного походження такого майна, прав на таке майно), ч. 5 ст. 369 (надання службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду та в інтересах третіх осіб дій з використанням наданого їй службового становища).

У нових поданнях зазначені додаткові докази і врахована позиція Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України про необхідність внесення окремих подань по кожному виду запобіжного заходу.