Генпрокуратура підозрює адмірала-зрадника

Як повідомляє Генпрокуратура, колишньому першому заступнику командувача Військово-Морських Сил України Єлісєєву повідомлено про підозру у державній зраді та дезертирстві.

Військовою прокуратурою Південного регіону України у встановленому законом порядку повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 1 ст. 408 (дезертирство) КК України колишньому першому заступнику командувача Військово-Морських Сил України Єлісєєву С.С.

Відповідно до висновків прокуратури, цей віце-адмірал обґрунтовано підозрюється у тому, що у лютому—березні 2014 року, зрадивши військовій присязі та з метою сприяння іноземній окупації території Криму, вчинив дезертирство зі служби, а в подальшому вступив на військову службу у Збройні Сили країни-агресора та, перебуваючи на посаді заступника командувача Балтійським флотом Військово-Морського Флоту РФ, сприяє цій державі у підривній діяльності проти України.

Військовою прокуратурою Південного регіону України планується найближчим часом розпочати процедуру спеціального розслідування та заочного засудження зрадника.