Французька розвідка не побачила російських солдатів в Україні

Директор військової розвідки Франції генерал Крістоф Гомар заявив, що французька військова розвідка не виявила присутності російських солдатів на території України і заперечує, що Росія планує військове вторгнення, на чому наполягало НАТО.

«НАТО заявляло, що росіяни збираються вторгнутися, у той час як згідно з даними французької розвідки ця гіпотеза не знайшла підтвердження — ми насправді володіли підтвердженими результатами, що росіяни не розгортали ні командні пункти, ні тилові засоби, у тому числі польові шпиталі, що дозволяло розцінювати такі дії як військове вторгнення, і частини другого ешелону не здійснювали жодного висування. Оскільки, якби російських солдат насправді бачили в Україні, то це би було використано для того, щоби чинити тиск на президента України Порошенка наміром вторгнення», — зазначив він.

Нагадаємо, що 13 березня у Литві почалися військові маневри НАТО «Вогняний грім», які триватимуть до 24 квітня. В навчаннях беруть участь близько 450 осіб із США, Польщі, Португалії та Литви.