Фірми, які неналежно виконують договори з Міноборони, сплачують борги та штрафні санкції

За повідомленням прес-служби Міністерства оборони України, «юридична служба оборонного відомства спільно з органами прокуратури притягує до відповідальності суб’єкти господарювання за неналежне виконання договорів».

Згідно інформації, представленої начальником Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковником Оксаною Гаврилюк на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, тільки з квітня по серпень господарські суди прийняли рішення про стягнення штрафних санкцій з однієї з фірм на користь Міноборони у розмірі більше 500 тис. грн. Такі рішення були винесені у зв’язку з тим, що ця фірма порушила умови договору про постачання портативних пристроїв для визначення типу вибухових речовин. Іншу фірму зобов’язано сплатити Міноборони 235 тис. грн. штрафу за неналежне виконання договору про постачання військового взуття.

З державного підприємства, яке порушило умови договорів щодо ремонту броньованої техніки (БТР-70) рішеннями господарських судів цього року стягнуто на користь Міноборони понад 31 млн. грн. — сума основного боргу та штрафні санкції (майже 7 млн. грн.). Ще та БТР-80 6,5 млн. грн. штрафних санкцій стягнуто з цього підприємства за порушення умов договору з проведення ремонту БТР-80.