Енергоблокада окупованого Криму: переговори

Представники «Укренерго» і штабу акції блокади Криму зустрінуться сьогодні для того, щоб вирішити питання допуску ремонтних бригад на місце пошкоджених опор ліній електропередачі.

Згідно інформації, розміщеної на сайті компанії «Укренерго», сьогодні о 14.00 в селі Чонгар Генічеського району Херсонської області відбудеться зустріч керівництва Дніпровської енергосистеми та Херсонських магістральних електромереж ДП «НЕК «Укренерго» з представниками штабу акції блокади Криму.

Вирішуватиметься питання допуску ремонтних бригад на місця пошкоджень та початку робіт з відновлення пошкоджених опор ліній.

Раніше повідомлялося, що станом на ранок активісти продовжують блокувати доступ працівників магістральних мереж ДП «НЕК «Укренерго» на місця пошкоджень ліній.

Лінії були заземлені 22 листопада, а робочі місця технічного персоналу «Укренерго» вже підготовлені. Працівники забезпечені усіма необхідними матеріалами, технікою та інструментами, знаходяться неподалік місця подій та готові негайно приступити до виконання аварійно-відновлювальних робіт за умови надання доступу на об’єкти.

Як повідомляє «Радіо Свобода», Мустафа Джемілєв в інтерв’ю виданню ЛІГА.net заявив, що активісти пустять ремонтників на дві лінії електропередачі на Херсонщині: лінію, яка забезпечує електрикою деякі райони Херсонської області і лінію, що веде до Запорізької АЕС.