Редакція

Про редакцію

Місія нашого видання — інформування громадськості щодо ключових проблем захисту прав людини в Україні та за її межами, висвітлення актуальних подій в галузі права, збільшення правової обізнаності наших читачів та надання докладної інформації з практичних юридичних питань.

Ми публікуємо актуальні новини, аналітичні матеріали, інтерв’ю та публіцистику. Точка зору авторів матеріалів може відрізнятись від позиції редакції.

Для зв’язку з редакцією напишіть листа на на електронну адресу svit.editor@gmail.com.

Як стати автором

Якщо ви хочете зацікавлені у співпраці з нашим виданням у якості позаштатного журналіста, надішліть своє резюме та посилання на ваші публікації на електронну адресу svit.editor@gmail.com, або спробуйте свої сили у якості блоґера.

Як стати блоґером

Якщо ви хочете стати нашим блоґером, напишіть на svit.editor@gmail.com листа з короткою розповіддю про себе та, за можливістю, посиланнями на опубліковані матеріали. Ви також можете просто надіслати нам свій текст, і ми розглянемо можливість його публікації.

Юридична допомога та коментар юриста

Якщо вам потрібна юридична допомога з конкретного питання, перейдіть за цим посиланням або натисніть кнопку «Звернутися за юридичною допомогою», що розташована у верхній частині сторінки, праворуч від логотипу.

Якщо ви — журналіст, і вам потрібен коментар професійного юриста щодо того чи іншого питання для його подальшої публікації в ЗМІ, ми будемо раді надати його вам.

Використання матеріалів сайту

Ви можете використовувати матеріали нашого видання у відповідності до наших правил використання матеріалів. Якщо коротко — ми вітаємо використання наших матеріалів, за умови що ви вкажете автора та поставите активне гіперпосилання на оригінальній матеріал.