До Нацполіції набиратимуть через рекрутинговий центр

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе повідомила, що буде створено спеціальний рекрутинговий центр для набору кандидатів до НПУ.

За повідомленням прес-служби Нацполіції, сьогодні, 18 листопада, під час початку атестування працівників ГУМВС України м. Києва та Київської області, відбувся виступ голови Нацполіції Хатії Деканоідзе.

Хатія Деканоідзе зазначила, що знайти нових лідерів в старій системі дуже складно. Тому при Нацполіції створять рекрутинговий центр для набору кандидатів на службу в НПУ. На рішення працівників рекрутингового центру ніхто не матиме впливу, центр буде вільний від політики. За словами голови НПУ, претенденти пройдуть крізь дуже жорсткий фільтр, який включатиме поліграф, співбесіду та навчання.

У Нацполіції буде відкрито проект «Лицарі честі», в якому матимуть змогу взяти участь претенденти з усієї країни. Переможці конкурсу стануть «золотим резервом», з якого відбиратимуть керівників для підрозділів Нацполіції.

Крім того, при Нацполіції діятиме call-центр, куди громадяни зможуть повідомити про проблеми, що їх турбують.

Хатія Деканоідзе висловила подяку за підтримку Президенту України, Прем’єр-міністру, міністру внутрішніх справ та його першому заступнику, а також відзначила допомогу зарубіжних партнерів — США, Японії та Канади.