Держкомтелерадіо про відзначення Дня Гідності та Свободи

Держкомтелерадіо організовує широке висвітлення у ЗМІ заходів із відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада, трансляцію тематичних теле- та радіопередач.

Прес-служба Держкомтелерадіо повідомляє, що в ефірі державних ТРК напередодні та в день державного свята, 21 листопада, транслюватимуться теле- та радіопередачі, концерти, документальні та художні фільми, спеціальні репортажі та проекти, основною темою яких є вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Національна радіокомпанія України, окрім репортажів з урочистостей, готує інтерв’ю з українцями, які зробили вагомий внесок у розбудову держави; коментарі істориків, дипломатів, представників українських громад в інших державах щодо підготовки та відзначення Дня Гідності та Свободи. В ефір Українського радіо вийде також масштабний репортаж із Івано-Франківська про відкриття музею Небесної сотні та інтерв’ю з буковинським художником О.Вірстою про цикл картин, присвячених Євромайдану.

В ефірі всіх обласних та регіональних державних телерадіокомпаній  заплановано покази тематичних телепередач та документальних та художніх фільмів, присвячених особистостям, які зробили свій внесок у справу захисту гідності та свободи українського народу.