СБУ: обстріл Генконсульства Польщі та перекриття автошляхів на Львівщині — частини однієї провокації

Обстріл Генконсульства Польщі у Луцьку та синхронізована з ним у часі спроба перекриття траси «Львів – Рава-Руська» є частинами спрямованої підривної акції, організованої одним центром – спеціальними службами Російської Федерації, наголошує прес-служба СБУ.

Мінприроди працює над впровадженням Водної рамкової Директиви ЄС

Впровадження Водної рамкової Директиви ЄС допоможе більш надійно захистити водні басейни України за рахунок інтегрованого управління басейнами.

Китайські компанії зацікавлені в будівництві сонячних електростанцій

30 березня в Держенергоефективності відбулась зустріч з представниками Консорціуму китайських компаній, яких цікавились інвестиційним кліматом у відновлюваній енергетиці в Україні і можливістю будівництва сонячних електростанцій.

Порошенко сподівається на позитивне рішення Європарламенту щодо безвізу для України

Петро Порошенко під час зустрічі з новим Президентом Європарламенту Антоніо Таяні висловив сподівання на позитивне рішення Європейського Парламенту щодо запровадження безвізового режиму для українців на пленарній сесії 6 квітня 2017 року.

Уряд очікує на позитивне рішення МВФ щодо чергового траншу

Володимир Гройсман під час робочої поїздки на Житомирщину заявив, що Уряд сподівається на позитивне рішення Ради директорів МВФ, яку сприятиме розвитку економіки і підтримки стабільного курсу національної валюти.

Мін’юст розробляє зміни до закону про НАЗК

Мін’юст розпочав роботу над змінами до законодавства, яке регулює діяльність НАЗК, задля «унормування роботи» агентства та створення можливості для проведення конкурсу на керівні посади цього органу.

Від НАЗК вимагають поновити роботу реєстру е-декларацій

Єдиний державний реєстр електронних декларацій не працював кілька днів, а строк подачі декларацій минає 31 березня. Державні та громадські діячи вимагають від НАЗК відновити роботу реєстру, а керівництву пропонують піти у відставку.

Вибух у Генконсульстві Польщі в Луцьку

Вночі 29 березня на четвертому поверсі адміністративного приміщення будівлі Генконсульства Польщі у Луцьку стався вибух. За попередніми даними СБУ причиною став постріл з гранатомета РПГ-26.

Діагноз хвороби Насірова не підтвердився

Клініко-експертна комісія МОЗ України завершила виїзне засідання у клінічній лікарні «Феофанія». Комісія не підтвердила діагноз, встановлений у «Феофанії» голові ДФС Роману Насірову. Свої висновки Комісія надала вчора НАБУ.

В Балаклії працюють військові комунальники

У місті Балаклія на території арсеналу та військового містечка фахівці квартирно-експлуатаційного відділу міста Харків відновлюють будівлі і об’єкти інфраструктури.