ПДВ відшкодовано у 1,4 рази більше

Насіров: «Станом на 1 серпня в цілому по Україні відшкодовано коштами 48,2 млрд грн., що у 1,4 раза більше відповідного періоду 2015 року». Відшкодування здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості, у першу чергу сум, задекларованих платниками у поточному році.

Відтепер допити в НАБУ проводитимуть прозоро

Сьогодні детективи НАБУ отримали за підтримки КМЄС 6 облаштованих кімнат із вбудованими відеокамерами для проведення допитів.

Викрито терористичну діяльність мера Торецька

СБУ задокументувала протиправну діяльність мера Торецька Володимира Слєпцова щодо участі в діяльності терористичної організації та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

До кінця року ЗСУ збільшяться ще на 25-30 тис. контрактників

Щомісяця кількість контрактників збільшується в середньому на 6 тис. осіб. За збереження цієї тенденції до кінця року Збройні Сили України розраховують отримати ще 25-30 тис. професійних військових.

Кампанія «Корупція має бути поміченою»

Сьогодні стартувала комунікаційна кампанія «Корупція має бути поміченою». Чи буде кампанія ефективною? Як тут не згадати героя Бреда Пітта у фільмі «Безславні виродки», який використовував неправовий, але дуже ефективний метод мітки «поганих хлопців».

Лісів незаконно вирубають набагато більше, ніж законно?

Такий висновок можна зробити, виходячи з матеріалу, розміщеному сьогодні на сайті Державного агентства лісових ресурсів.

Грошей менше – ліків більше

Незважаючи на зниження загального фінансування державних програм лікування у 2015 році у порівнянні з 2014 роком, кількість закуплених ліків зросла майже на 55%. Про це повідомила в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Звідси висновок: якщо гроші не «пиляти», можна більше ліків купувати.

Мін’юст: Українці мають кохатися

14 серпня у Києві у сервіс-центрі «Готово!» запущено пілотний проект Мін’юсту «Шлюб за добу». Київ став четвертим із шести міст, де українці можуть одружитися без бюрократичних перепон і затримок, – повідомляється на «Урядовому порталі».

ДФС: 562 автомобілі оформлено за зниженою ставкою акцизного податку

З початку серпня митне оформлення за зниженими ставками акцизного податку пройшли 562 імпортних автомобілі. Про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Обшуки у злочинців із «Банку Михайлівський»

Нацполіція за підтримки КОРДу веде обшуки за місцями проживання та в офісних приміщеннях членів злочинної групи посадових осіб ПАТ «Банк Михайлівський», які завдали державі близько 1,5 млрд. гривень збитків.