Мін’юст за скасування Господарського кодексу

Міністерство юстиції, представники громадянського суспільства та науковці виступають з ініціативою ліквідації Господарського кодексу України, як рудименту радянської системи.

Реформування СБУ для підвищення ефективності

СБУ поглиблює співпрацю з іноземними партнерами та громадянським суспільством з питань реформування.

Порошенко та Прем’єр-міністр Австралії обговорили питання трибуналу щодо винних у збитті MH17

Президент України провів зустріч із Прем’єр-міністром Австралії, на якій вони обговорили питання заснування міжнародного трибуналу над винними у збитті літака MH17.

У Слов’янську поліція встановлює особи 19 жителів, вбитих в період окупації

Співробітники Слов’янського відділення поліції продовжують роботу щодо встановлення осіб, незаконно похованих у період окупації регіону бойовиками.

Час для приватизації Одеського припортового заводу — вдалий

Голова Фонду державного майна повідомив, що група радників з приватизації ОПЗ визнала, що наразі вдалий час для приватизації заводу.

Пам’ятники Леніну вже не пам’ятники

Міністр культури України В’ячеслав Кириленко підписав наказ, згідно якого 40 пам’ятників Леніну позбавлено статусу пам’яток, отже вони не знаходяться під охороною держави.

Затверджено план переходу ЗСУ на стандарти НАТО

Сьогодні Міністр оборони України затвердив Затверджено план виконання основних заходів щодо переходу Збройних Сил України на стандарти НАТО.

Вшанування пам`яті жертв Голодомору

Держкомтелерадіо організовує широке висвітлення державними ТРК заходів із вшанування пам`яті жертв голодоморів.

МЗС: обстріл Горлівки з «Градів» особливо цинічний

Сьогодні, прес-центр МЗС України розмістив коментар Міністерства закордонних справ стосовно ескалації напруженості на Донбасі.

Спростять фінансування проектів відновлення Донбасу

Мінрегіон спільно з Мінфіном та обладміністраціями розробили прискорений алгоритм відбору проектів для інвестування Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та відповідний проект Постанови КМУ.