Нехитрі земельні маніпуляції в Одеській області

Випадок корупції, що стався в Овідіопольському районі може здатися незначним в масштабах країни, хтось, можливо, визнає його негідним уваги. Але це черговий показовий приклад того, як в рамках середньостатистичного українського населеного пункту чиновники фактично мають безмежну владу, особливо, в земельних питаннях. І дійсно, краще бути першим у селі, ніж другим у Римі — в Римі дюжину гектарів «відкусити» набагато складніше і небезпечніше.

Глобальна акція на підтримку Надії Савченко

Сьогодні по у різних куточках світу почалася чергова акція на підтримку Надії, як повідомив її адвокат Ілля Новіков на своїй сторінці у Facebook.

За правопорушення на виборах нарешті будуть карати?

За результатами минулих парламентських виборів міліція відкрила 451 кримінальне провадження, з яких 16 направлені до суду з обвинувальними вироками, а двоє осіб на Черкащині за підкуп виборців притягнені до кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі на строк 5 років.

Шахраї 5 років крали за схемою «мертвих душ» новонароджених

У Дніпропетровську викрито та ліквідовано організовану злочинну групу, яка протягом 2010–2015 рр. оформлювала фіктивні довідки про народження неіснуючих дітей для заволодіння коштами у розмірі понад 1,3 млн. гривень.