Завершено досудове розслідування стосовно причетності екс-начальника ГО СБУ до загибелі євромайданівців

Генпрокуратура завершила розслідування у кримінальному провадженні стосовно екс-начальника Головного управління СБУ, причетного до загибелі та заподіяння тілесних ушкоджень учасникам Революції Гідності.

Префекти не впливатимуть на самостійність місцевих громад

Майбутні префекти не матимуть повноважень жодним чином впливати на рішення органів місцевого самоврядування, їх головна функція — призупиняти антиконституційні рішення на місцях, після чого долю такого рішення буде вирішувати тільки суд.

Землі в Сухолуччі повернули державі

Прокуратура Київської області відстояла в суді касаційної інстанції повернення державі земель, які належали ТОВ «Дом Лесника» та входили до земель, на яких розташовані резиденції «Акація» та «Острів» екс-президента Януковича.

Косівське водосховище не залишили в оренді у приватного підприємця

Генпрокуратура України довела у Верховному Суді незаконність отримання приватним підприємцем в довгострокову оренду Косівського водосховища в Одеській області.

Коментар до Закону про боротьбу з відмиванням коштів

Державна служба фінансового моніторингу презентувала науково-практичний коментар до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Зі слів Обами про диктаторські режими перед нами постає Росія

У своєму виступі на 70-й сесії Генеральної Асамблеї ООН Обама звернув увагу на те, що диктаторським режимам притаманна нестабільність, внутрішні репресії та зовнішня агресія, яка є проявом не сили, а слабкості диктатур. Цікаво, що великою мірою ці слова стосуються внутрішньої ситуації в Росії та її агресії щодо України.

Нехитрі земельні маніпуляції в Одеській області

Випадок корупції, що стався в Овідіопольському районі може здатися незначним в масштабах країни, хтось, можливо, визнає його негідним уваги. Але це черговий показовий приклад того, як в рамках середньостатистичного українського населеного пункту чиновники фактично мають безмежну владу, особливо, в земельних питаннях. І дійсно, краще бути першим у селі, ніж другим у Римі — в Римі дюжину гектарів «відкусити» набагато складніше і небезпечніше.

Глобальна акція на підтримку Надії Савченко

Сьогодні по у різних куточках світу почалася чергова акція на підтримку Надії, як повідомив її адвокат Ілля Новіков на своїй сторінці у Facebook.

За правопорушення на виборах нарешті будуть карати?

За результатами минулих парламентських виборів міліція відкрила 451 кримінальне провадження, з яких 16 направлені до суду з обвинувальними вироками, а двоє осіб на Черкащині за підкуп виборців притягнені до кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі на строк 5 років.

Шахраї 5 років крали за схемою «мертвих душ» новонароджених

У Дніпропетровську викрито та ліквідовано організовану злочинну групу, яка протягом 2010–2015 рр. оформлювала фіктивні довідки про народження неіснуючих дітей для заволодіння коштами у розмірі понад 1,3 млн. гривень.