Шахраї погрожують громадянам ув’язненням за ухилення від мобілізації

Радник президента України Юрій Бірюков написав на своїй сторінці в Фейсбуці про фальшиві листи з погрозами, які надходять багатьом громадянам України.

Терористи «не визнають» закон про місцеві вибори

Як повідомляє «Радіо Свобода», терористичне угрупування «ДНР» заявило, що «не визнає» закон про місцеві вибори, нещодавно підписаний Петром Порошенко.

На Харківщині засудили проросійських терористів

Як повідомляє СБУ, Дергачівський районний суд Харківської області виніс вироки членам терористичної групи, якою керували спецслужби Російської Федерації.

Порошенко підписав закон про штрафні бали

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

Грузинський суд залишив заочний арешт Саакашвілі

Міський суд Тбілісі залишив дійсним заочний арешт голови Одеської ОДА Михаїла Саакашвілі у справі про розігнання мітингу опозиції 7 листопада 2007 року, повідомляє «Радіо Свобода».

Прокуратура хоче допитати Януковича

На сайті Генпрокуратури розміщено повістку, якою громадянин Янукович В. Ф. викликається на допит у прокуратуру на 11 годин, 11 серпня 2015 року.

Яценюк не бачить альтернатив децентралізації

Як повідомляє «Урядовий портал», прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про свою підтримку курсу на децентралізацію, та наголосив, що питання децентралізації «не має альтернативи».

Антикорупційне бюро включено до органів боротьби з оргзлочинністю

Президент України Петро Порошенко підписав указ, відповідно до якого члени Національного антикорупційного бюро отримають статус, подібний до співробітників органів по боротьбі з організованою злочинністю.

Генпрокуратура розслідує військову агресію Росії

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів про розслідування за фактами ведення агресивної війни проти України та про присутність російських військ в Україні.

Мінагрополітики шукає вкрадене в Криму майно

Як повідомляє «Урядовий портал», Мінагрополітики шукатиме майно та грошові кошти, які належать державним компаніям, вкраденим під час захоплення Криму росіянами.