З початку року Держфінінспекція попередила порушень на 1,2 млрд грн

Як повідомляє «Урядовий портал», з початку 2015 року Держфінінспекція попередила порушення у сфері держзакупівель на понад 1,2 млрд грн.

МВС шукає тренерів для нових поліцейських

Міністерство внутрішніх справ України шукає кандидатів в тренери для нових поліцейських у Дніпропетровську, Миколаєві, Ужгороді.

КС не знайшов порушень у змінах до Конституції

Сьогодні Конституційний суд України офіційно оприлюднив висновок у справі за зверненням Верховної Ради щодо проекту змін до Конституції.

МВС оприлюднило інфографіку про впровадження нової поліції

Міністерство внутрішніх справ України опублікувало на своєму сайті нову інформаційну графіку щодо стану впровадження нової поліції у регіонах України.

СБУ не пропустить французьких депутатів в Україну

Як повідомляє СБУ, французьким депутатам-туристам, які нещодавно відвідували тимчасово окуповану територію Криму, буде заборонено в’їзд на територію України строком на 3 роки.

У Рівному відкриють «Будинок юстиції»

Рівненська ОДА планує найближчим часом відкрити у місті новий центр надання адміністративних послуг, організований за зразком грузинських «будинків юстиції».

З 1 серпня запрацює електронне адміністрування ПДВ

Як повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України, вже з 1 серпня цього року підприємці запрацюють за новою удосконаленою системою електронного адміністрування ПДВ.

Російський майор визнав, що він російській майор

Військовослужбовець армії РФ, затриманий в зоні АТО, нарешті визнав, що він є кадровим офіцером російської армії. Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак.

«Картка громадянина» замінить паспорти

Картка громадянина працюватиме паралельно з паспортами, але, на відміну від паспортів, відповідатиме усім вимогам Європейського Союзу щодо документів, що посвідчують особу.

Російських ГРУшників судитимуть у вересні

Суд над ГРУшниками Єрофєєвим та Александрововим відбудеться у вересні. Про це СБУ повідомила у своєму твітері.