СБУ взяла під посилену охорону бази та військові склади

Начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України заявив, що СБУ взяла під посилену охорону свої бази і військові склади.

Швейцарія очолила світовий індекс щастя

Мережа по виробленню рішень в області стійкого розвитку під егідою ООН оприлюднила результати щорічного світового індексу щастя, згідно з якими Україна посіла 111-е місце.

Президент України затвердив програму співробітництва Україна–НАТО на 2015 рік

Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про затвердження Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік».

ЄС потроїть видатки на порятунок мігрантів у Середземному морі

Лідери Європейського Союзу оприлюднили заяву, у якій йдеться про те, що ЄС збільшить фінансування операцій з порятунку біженців у Середземному морі щонайменше втричі в 2015 та 2016 роках.

МВФ підтримає реструктуризацію боргу України

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду повідомила Президенту України про повну підтримку в реструктуризації боргових зобов’язань України.

Вірменська церква канонізувала мучеників геноциду вірмен

Вірменська апостольська церква здійснила урочистий чин канонізації мучеників геноциду вірмен, як вірмени і низка країн світу називають масове знищення й депортації вірмен, що почалися сто років тому в тодішній Османській імперії.