Мін’юст введе премії до ₴60 тис для держвиконавців

Міністерство юстиції має намір з травня ввести грошову винагороду до 60 тисяч гривень для державних виконавців.

Обладнання для оборонної продукції звільнені від мит та ПДВ

Депутати Верховної Ради України проголосували у підтримку законопроектів, які звільняють від оподаткування ввезення до України обладнання для оборонної продукції.

США звинуватили Росію в нарощуванні військової присутності в Україні

США заявили, що РФ розмістила на сході України нові системи протиповітряної оборони і бере участь у військових навчаннях сил сепаратистів, чим порушує мінські домовленості.

Франція постачатиме до України системи радіозв’язку та гелікоптери

Державний концерн «Укроборонпром» повідомив про підписання нових угод з французькими компаніями про постачання до України систем радіозв’язку та гелікоптерів.

Малайзія: «безпека» в обмін на права

Міжнародної амністія засудила новий антитерористичний закон, що його прийняли у Малайзії, та назвала його «шокуючою атакою проти прав людини». Приклад Малайзії яскраво ілюструє, як прагнення до безпеки може призводити до жахаючих наслідків.

Росія зайняла останнє місце у рейтингу підтримки з боку світової спільноти

Американський інститут досліджень громадської думки Gallup оприлюднив всесвітній рейтинг міжнародного схвалення дій керівництва держави.

В Україні створена Рада регіонального розвитку

Перший заступник голови адміністрації Президента заявив, що Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення Ради регіонального розвитку.