Трастовий фонд НАТО реформуватиме українську армію

Місія України при НАТО повідомила, що Україна і НАТО цього тижня планують укласти угоду про початок практичної реалізації трастового фонду Альянсу з реформування системи управління та зв’язку Збройних сил України.

Працюй швидше, або забирайся геть!

Human Rights Watch, міжнародна, неурядова, неприбуткова організація, яка займається захистом прав людини більш ніж у 70 країнах світу, опублікувала звіт про кричущі порушення прав робітників, зайнятих у легкій промисловості Камбоджі.

Витрати на субсидії в Україні збільшилися вп’ятеро

Державна служба статистики України повідомила, що загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в січні–березні 2015 року становила 127,7 млн грн, що на 102,7 млн грн, або в 5,1 рази вище за показник січня–березня 2014 року.

«Євроатом» узгодив поставки російського ядерного палива до Угорщини

Голова кабінету Прем’єр–міністра Угорщини Янош Лазар повідомив, що Європейське співтовариство з атомної енергії «Євроатом» затвердило договір про постачання російського ядерного палива на реактори угорської АЕС «Пакш».

ВРУ каратиме закупівельників неякісної зброї

Депутати Верховної Ради України проголосували за проект Закону, що передбачає покарання для осіб, що закуповують для армії неякісну продукцію.

ОБСЄ до червня збільшить кількість спостерігачів на Донбасі

Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр заявив про намір збільшити чисельність своїх спостерігачів на сході України.

Україна припинила платити за російську електрику для зони АТО

Міністр енергетики і вугільної промисловості України повідомив, що Україна перестала оплачувати генерацію та постачання електроенергії з Російської Федерації в зону АТО з 10 квітня.