РФ планує ввести своїх «миротворців» на Донбас

Депутат Державної Думи Росії Роман Худяков висловив пропозицію звернутися до міністра оборони РФ Сергія Шойгу з проханням ввести російських «миротворців» на Донбас.

900 тис. фінських резервістів отримають повістки

Протягом травня у Фінляндії близько 900 тисяч повісток надійде резервістам, в яких їх буде поінформовано про обов’язки в разі кризової ситуації.

Україна відійде від радянської системи підготовки ЗСУ

Прес–служба Міністерства оборони України повідомила, що очільник відомства відвідав навчальний полігон Збройних сил України «Широкий лан» на Миколаївщині та перевірив стан виконання завдань бойової підготовки підрозділів сухопутних військ ЗСУ.

Як депутати судову систему відкоригували

28 квітня набув чинності закон «Про забезпечення права на справедливий суд» (від 12.02.2015 № 192-VIII). Хоча його важно назвати судовою реформою, на яку всі так чекають, документ містить корисні нововведення.

Скандинавія звинуватила Росію в військовій агресії

Швеція, Норвегія, Фінляндія, Данія та Ісландія підписали декларацію про військову співпрацю і розширення такої співпраці з країнами Балтії в області безпеки.

Імпорт ліків і медичних виробів звільнений від ПДВ

Верховна Рада України ухвалила Закон, який передбачає звільнення від податку на додану вартість операцій з ввезення на митну територію України лікарських засобів та медичних виробів.

Українці зможуть звертатися до органів влади через електронні петиції

Народні депутати проголосували за закон, який надасть українцям можливість звертатися до органів влади з електронними петиціями через офіційні веб–сайти відповідних органів і громадських об’єднань.