Політичні партії фінансуватимуться з Державного бюджету

КМУ зареєстрував у Верховній Раді України законопроект, який передбачає обмеження фінансування політичних партій виключно виділеними державою коштами.

Автовиробництво в Україні впало на 92%

Асоціація автовиробників України «Укравтопром» заявила, що в березні 2015 року на українських заводах було вироблено 430 автотранспортних засобів, що на 92% менше результату минулого року.

Батьки інвалідів будуть звільнені від військової служби

Народні депутати зареєстрували законопроект, який передбачає звільнення з військової служби під час особливого періоду військовослужбовців через такі сімейні обставини як утримання повнолітньої дитини віком до 23 років, якщо вона є інвалідом I чи II групи.

Китайці отримали можливість давати поради Уряду онлайн

Депутати Загальнокитайських народних зборів представників надали китайським користувачам Інтернету можливість давати поради Уряду.

Золотовалютні резерви України зросли до $9,969 млрд

НБУ повідомив, що станом на 1 квітня 2015 року обсяг міжнародних резервів України становив 9,969 млрд доларів в еквіваленті.

Державна виконавча служба припинила свою роботу

RVE прийняв постанову, яка передбачає припинення діяльності Державної виконавчої служби України щодо реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів.