Членам КМУ можуть заборонити виїзд за кордон

Громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у видачі закордонного паспорта у випадках, якщо він входить до складу КМУ.

Фінансовий сектор України буде реформований

НБУ оприлюднив Комплексну програму розвитку фінансового ринку України на 2015-2020 роки.

Нацбанк встановлюватиме курс гривні щодня ввечері

З 31 березня 2015 року НБУ щоденно встановлюватиме офіційний курс гривні до іноземних валют та курс банківських металів.

Лайвблоґ: Відставка Коломойського

24 березня Президент України Порошенко задовільнив прохання Коломойського про відставку з посади голови Дніпропетровської ОДА.

Україна скоротила держборг на $10 млрд

Мінфін повідомив, що сумарний державний і гарантований державою борг України на 28 лютого 2015 року становив 58,119 млрд доларів.

Як змінити ім’я дитини?

Що робити коли батьки хочуть змінити ім’я дитини? Що робити коли один із батьків хоче змінити ім’я (прізвище) дитини, а другий не згоден? Що робити якщо батьки не дійшли згоди щодо імені дитини?

В Україні можуть запровадити електронне судочинство

Голова Державної судової адміністрації України повідомив, що Державна судова адміністрація України та інші зацікавлені органи державної влади працюють над підготовкою проекту Закону «Про електронне судочинство».

Німеччина ратифікувала Угоду про асоціацію Україна–ЄС

Посол України в Німеччині Андрій Мельник повідомив, що німецький парламент ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.