Забезпечення бійців лікуванням та житлом, пенсійне забезпечення

Держава гарантує безплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від встановлення інвалідності.

Україна вийшла зі складу Координаційної ради генпрокурорів СНД

Генпрокурор України заявив, що призупинив членство в Координаційній раді генеральних прокурорів Співдружності Незалежних Держав.

Оборонний бюджет України збільшено до 2,7% ВВП

У Державному бюджеті на 2015 рік для Міністерства оборони передбачається 45,8 млрд грн, або 2,7% ВВП.

В Україну в’їхав 22-й російський конвой

Дві автоколони МНС Росії з «гуманітарною допомогою» для Донбасу перетнули державний кордон України та направились до місць розвантаження в Донецькій і Луганської областях.

ЄС розкритикувала повільні реформи в Україні

Європейський Союз занепокоєний повільним ходом реформ в Україні і тим, що боротьба з корупцією просувається дуже повільно.

Як зміниться прокуратура і система правоохоронних органів

Невдовзі набуде чинності нова редакція закону «Про прокуратуру», створюються Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура, найближчим часом має бути прийнятий закон «Про державне бюро розслідувань». Спробуймо розібратися, які саме органи які матимуть повноваження, і чи не будуть вони заважати один одному.

Чечня пригрозила відділити від США сім штатів

Голова парламенту Чеченської Республіки заявив, що у разі поставок США зброї українським збройним силам, Чечня готова до активних дій по поверненню Мексиці семи штатів.

Як змінити ім’я, прізвище чи по батькові?

Статтею 295 Цивільного кодексу України передбачено, що фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище або власне ім’я.

Сепаратисти вивозять вугілля з Донбасу до Росії

Спостережна місія ОБСЄ повідомила, що постійно фіксує факти вивезення до Росії вугілля з Донбасу.