Пільги для учасників АТО

Система пільг для учасників АТО є доволі розлогою бюрократичною системою, так як включає в себе як специфічні пільги передбачені лише для учасників Антитерористичної операції, так і загальні соціальні пільги для всіх учасників бойових дій, так і пільги для діючих чи колишніх військо службовців чи резервістів ЗСУ.

Алгоритм відновлення втраченого паспорта

Процедура відновлення втраченого паспорту зовсім не настільки бюрократизована як цього можна було очікувати на перший погляд.

Велика Британія ввела в обіг пластикові гроші

Велика Британія ввела в обіг пластикові купюри номіналом п’ять фунтів стерлінгів, що були надруковані шотландським комерційним банком Clydesdale.

В Україні створена Рада з фінансової стабільності

Президент України створив Раду з фінансової стабільності, яка забезпечуватиме своєчасне виявлення та мінімізацію ризиків, що загрожують стабільності банківської та фінансової системи України.

Корупція в освіті: такі «золоті» золоті медалі

Золота медаль, хоч і не містить в своєму складі ні грама золота, а в останні роки — ще й не відіграє жодної ролі при вступі до ВНЗ, через дивну інерцію свідомості продовжує залишатися об’єктом, заради якого багато хто готовий порушити закон.

Конгрес США ухвалив резолюцію про надання Україні озброєння

Палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки ухвалила резолюцію, якою закликала Президента США Барака Обаму негайно надати Україні летальну зброю.

В Україні може пройти референдум щодо нової Конституції

Прем’єр–міністр України виступив ініціатором проведення всеукраїнського референдуму для визначення основних положень нової Конституції України.

Україна може ратифікувати Римський статут

Народний депутат Валерій Писаренко наголосив на необхідності прийняття Закону «Про внесення змін до статті 124 Конституції України (щодо визнання положень Римського статуту)».

Сили АТО звільнили від бойовиків більше 70% території Донбасу

Президент України заявив, що Українські силовики провели більше 40 бойових операцій та звільнили від терористів понад 70% території Донбасу.