Отримання статусу учасника бойових дій

Станом на сьогодні Україна де-юре веде антитерористичну операцію на Сході Країни. При цьому воїни часто відчувають проблеми з турботою рідної держави, на захист якої вони стали.

Спецслужби України зможуть викрадати терористів «ЛНР» і «ДНР»

Екс–голова Служби зовнішньої розвідки України повідомив, що українська розвідка отримає право працювати на окупованих територіях під прикриттям.

Україна зупинить імпорт російського газу в квітні

Міністр енергетики та вугільної промисловості України заявив, що Україна має намір з 1 квітня зупинити закупівлю російського газу, оскільки в цьому немає необхідності.

ПАРЄ планує запровадити санкції щодо України через недосконалу люстрацію

Венеціанська комісія піддала критиці Закон «Про очищення влади», заявивши, що він порушує права людини.

«Суто українське» судочинство. Начерк з історії

Розумні люди давно помітили, що писаний закон працює тільки тоді, коли лише трішки модифікує неписаний — інакше, хоч би який досконалий він був, суспільство його відторгне. Власне, колись людство взагалі обходилося виключно неписаними законами — і в планетарних масштабах буквально п’ять хвилин тому :). Як же наші предки давали собі раду до того, як з’явилася звична для нас судова система?

22 тис. українських бійців отримали статус учасників АТО

Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО повідомила, що 22 381 учасник антитерористичної операції отримав статус учасника бойових дій на сході України.