Внаслідок серії терактів в Ємені загинуло 137 людей

Бойовики шиїтського угруповання «Хуті» здійснили напад на дві шиїтські мечеті у Ємені, внаслідок чого загинуло 137 людей і 345 були поранені.

Росія, Білорусь та Казахстан планують створити валютний союз

Президент РФ заявив про початок переговорів між Росією, Білоруссю і Казахстаном щодо створення валютного союзу.

Київ: секретна механіка бюджетних витрат

Люди в Україні мають цілком обґрунтоване право знати звідки в Україні з’являється бюджет, а головне – куди він постійно зникає.

Або плати, або — коти

Тисячі студентів з усієї України мріють навчатись у Київських університетах, адже це є і престижним, і цікавим. Та знайти прийнятне житло у столиці України непросто.

Росія бойкотувала засідання ООН з обговорення прав людини в Криму

Росія, Китай, Венесуела і Ангола відмовилися брати участь у засіданні, на якому обговорювалося питання про права людини в Криму.

Мінсоцполітики запровадило автоматичну систему субсидій

Міністр соціальної політики повідомив, що відомство запровадило нову систему субсидій, яка дозволить українцям простіше отримувати та автоматично їх продовжувати.

Консультативна місія ЄС відкрила в Києві штаб–квартиру

МВС України повідомило, що заступник генерального секретаря Європейської служби зовнішніх справ і голова МВС України відкрили штаб–квартиру Консультативної місії Європейського Союзу.

ВРУ ухвалила закон про суспільне мовлення

Верховна Рада України ухвалила закон, який передбачає створення публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» на базі існуючих державних мовників.