Україна позиватиметься до Росії у Міжнародному суді

Київський інститут судових експертиз зробив висновки щодо заяв Президента та Міністра оборони РФ, згідно з якими країна порушила норми міжнародного права.

На Донбасі збудують лінію безпеки вартістю ₴865 млн

Прем’єр-міністр України повідомив, що Кабінет Міністрів України вирішив виділити з Резервного фонду 865 мільйонів гривень для будівництва лінії безпеки на Донбасі.

СБУ ліквідувала агентурну мережу російських спецслужб

Служба безпеки України викрила та ліквідувала агентурну мережу російських спецслужб з числа мешканців Луганщини.

Чи зупинить брудні гроші фінансовий блокпост

Внесенням змін до законодавства Верховна Рада хоче покласти край відмиванню грошей та фінансовому тероризму. Але чи нові норми будуть реально дієвими і чи не стануть вони перешкодою законній фінансовій діяльності?

Європол створив підрозділ для боротьби з контрабандою людей

Поліцейське управління Європейського Союзу створило новий підрозділ для боротьби зі злочинними угрупованнями, які нелегально переправляють мігрантів Середземним морем з Північної Африки до Європи.

Алгоритм оформлення спадщини

Рано чи пізно практично кожний громадянин України стикається з необхідністю оформлення спадщини. Часто ми опиняємося заручниками ситуації, власної правової неграмотності и бюрократизму державних чиновників.

Що робити, якщо не видають депозит в діючому банку

Станом на сьогоднішній день економіка нашої країни знаходиться в стані кризи. Тому для українців на сьогодні одним із найактуальніших питань є як вивести депозит з банку, коли той не хоче його повертати.

Що робити, коли банк лопнув

Нещодавно Національний Банк України оголосив кілька банків неплатоспроможними, в результаті чого пересічний українець стикається з необхідністю повернути кошти з такого банку.

Алгоритм повернення депозитного вкладу після визнання банку неплатоспроможним

Рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних приймає Національний банк України, після чого Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає процедуру виведення даного банку з ринку.

В Україні подорожчає вода

НКРЕКП планує підвищити тарифи на воду для населення через зростання вартості електроенергії.