На Донбасі буде створена електронна система перепусток

Прес-секретар ДВСУ повідомив, що ДПСУ, разом із МВС та СБУ створять єдину електронну базу осіб, яким видані пропуски для перетину лінії зіткнення на Донбасі.

ВРУ створить електронний парламент

Голова Верховної Ради України повідомив, що Рада готова трансформуватись та перейти до сучасного електронного парламенту.

Українських суддів позбавили довічного грошового утримання

Президент України закон, який позбавив суддів права на довічне грошове утримання, якщо вони продовжують працювати як в судовій системі, так і на державній службі.

В пошуках справедливості: міжнародні органи з прав людини

Захищаючи свої права в Україні люди часто стикаються з бездіяльністю органів влади, та «стіною» процедурних вимог, що здатна вбити жагу до справедливості. Закордон нам допоможе?

У Вінниці відкрито електронний доступ до матеріалів судових справ

Голова Вінницького апеляційного адміністративного суду повідомив, що установа запровадила проект, який надає можливість будь-якому учаснику судового процесу переглядати матеріали своєї справи в електронному вигляді.

Українські суди зможуть судити іноземні держави

Прем’єр-міністр України заявив, що представить на розгляд Верховної Ради України проект закону, який дасть змогу судити іноземні держави в українських судах.

МВФ погодив розширену програму кредитування України

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард повідомила, що Міжнародний валютний фонд погодив виділення Україні траншу за програмою розширеного кредитування.

КМУ створив посаду уповноваженого з питань держборгу

КМУ видав постанову, якою затвердив введення нової посади в уряді — уповноваженого з питань управління державним боргом.