КМУ розробив законопроект про заборону пропаганди комунізму й нацизму

Прем’єр–міністр України заявив, що КМУ розробив законопроект щодо засудження та заборони пропаганди комунізму й нацизму.

Дефіцит держбюджету України зріс майже вдвічі

Міністерство фінансів України повідомило, що дефіцит Державного бюджету за січень-лютий 2015 року становив 8743 мільйонів гривень.

Лайвблоґ: Симоненко на пленумі КПРФ у Москві

28 березня 2015 року лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко прийняв участь на VII пленумі ЦК та ЦКРК КПРФ у Москві.

«Київський комісар Катані» Валерій Кур: «Сьогодні людина, котра заявила про злочин, є підозрюваним №1»

Легенда карного розшуку Валерій Кур багато років потерпає від власної системи цінностей. Ще у 1987 році, коли він очолив новостворений підрозділ по боротьбі з організованою злочинністю у складі карного розшуку Києва (уперше в СРСР), майже відразу Валерій Кур став ворогом — системи, правоохоронних органів…

Внутрішні паспорти в Україні будуть замінені на картки

КМУ затвердив спеціальну картку, яка замінятиме внутрішній паспорт.

Арабські країни створять спільні військові сили

Президент Єгипту повідомив, що лідери арабських країн узгодили створення спільного військового формування.

КМУ збільшить зарплати слідчим МВС в кілька разів

Прем’єр–міністр України заявив, що Кабінет Міністрів України має намір в кілька разів збільшити заробітну плату слідчим Міністерства внутрішніх справ України.

Кількість безробітних в Україні досягла 1,8 млн

Державна служба статистики України оприлюднила дані, які свідчать, що рівень безробіття в Україні, за підсумками 2014 року становив 9,7%.

ВРУ обмежить продаж енергетиків

Відповідно до законопроекту, зареєстрованому у ВРУ, підлітки не зможуть купувати енергетичні напої, а енергетики з алкоголем взагалі зникнуть з продажу.

АМКУ звинуватив супермаркети в неправомірному завищенні цін

АМКУ завершив збір і аналіз доказів у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції найбільшими супермаркетами Києва.